horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi do kina.

Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że zrealizowanie postanowień może okazać się nieznacznie utrudnione. Wodnikowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich.

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. Zmieniasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Wspólne działanie na Wodnika planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces.

Przestań rozgrzebywać dawne dzieje, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być przydatne. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na rekreację. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Samotne osoby spod znaku Wodnika w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby niedawno trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Masz nikłą szansę zobaczyć jeden, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus, który często dostarcza pomyślność Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. Gwiazdy mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. W poniedziałek w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Wodnik przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Saturna że spełnienie zamiarów okaże się nieznacznie opóźnione. ...
więcej i więcej »

stopka