horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe sprawy które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu.

Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Pij nieco więcej wody, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu mają wpływ efektywnie na Twoje zachowanie. Ponieważ sami się cenimy nie oczekujmy od innych przykrości.

Działasz tak niestandardowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Już wkrótce przydarzy Ci się fizyczna podróż, podczas której pojmiesz, iż Twoja opinia ludzi będzie nieprawdziwa. Pozycja centralna Neptuna w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już wkrótce da się odczuć pozytywnym działaniem.

Zakończ wspominać przeszłość, a zauważ to co teraz, i dbaj o znajomości, ponieważ niedługo mogą się przydać. Wkrótce narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Wodnika nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 7 0. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem wtorek. O Wodniku, być może o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz minimalną szansę znaleźć pewien, poszukiwany kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoja rodzina. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Pij rozsądne ilości mleka, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują znacząco na Twój organizm. Wodnik ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Plany będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

stopka