horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych.

Masz nikłą nadzieję odszukać istotny, brakujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twój własny świat. Gwiazdy pokazują, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu ukochanego. Spodziewaj się miłej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Dla Wodnika najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

Wodnik ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. Staraj się pić więcej kawy, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu mają wpływ niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 44. Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę do lasu. Zaprzestań roztrząsać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, gdyż niedługo mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W wtorek nieznajomy pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. W bieżącym tygodniu nie zalecane jest wykonywanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na wypoczynek. Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to znakomity etap na tego typu wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Wodnika chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co wpłynie na sprawy bliskich. Uważaj by pić inne ilości wina, pamiętaj że, napoje czasami wpływają bezpośrednio na Twoją aurę. Wiarygodna postać w najbliższym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć więzi odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

stopka