horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych.

Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa z zagranicy.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, da Wodnikowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Wodnik doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć swojecele. Nadchodzi dzień, by rozpocząć uzewnętrzniać własne przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie być może piątek.

Spotka Wodnika głównie praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy wziąć pod uwagę emocje. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Zakończ rozpamiętywać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o przyjaźnie, gdyż już za parę dni mogą być przydatne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. W piątek rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy czas w firmie Wodnika, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. W przyszłym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny czas na sport. Merkury w zestawieniu z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W sobotę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten czas. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na długie lata. Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz minimalną nadzieję zobaczyć istotny, poszukiwany element do ciekawej mandali którą jest twoja praca. Niedługo zaistnieje w Tobie wola zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody. Jeśli marzysz o kupnie domu, to teraz jest to świetny okres na tego typu wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka