horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym tygodniu będą miały sposobność na znalezienie partnera na długie lata.

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 13. Przyszły tydzień dla Wodnika to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji.

Księżyc ustawi się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieco opóźnione. W piątek w południe dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym dniu. Dla Wodnika ten tydzień to okres nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. W weekend spróbuj sprawiedliwie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. W zbliżającym się okresie staraj się dużo więcej godzin spędzać w domu. W głowie Wodnika narodzą się nowe idee zarobkowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Jeżeli niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Autorytatywna koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pozycja centralna Urana w znaku Wodnika która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć mocnym wpływem. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest wykonywanie złożonych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Saturn, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozgoryczenie. Oczekuj zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Układy konstelacji oznajmiają, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dawnych znajomych. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i ostrożnym zmianom planów. Przygotuj się dobrze do weekendu, może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi do kina. ...
więcej i więcej »

stopka