horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. W przyszłym okresie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na wypoczynek.

Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna spodziewanych zmian. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych pomocy. Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna.

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty podróży. Masz sporą szansę znaleźć pojedynczy, poszukiwany element do pięknej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Single spod znaku Wodnika w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na zawsze.

Wiele znaczącym znakiem może okazać się odblask światła w kieszeni starego człowieka. Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i dużym zmianom celów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszedł dzień, by zacząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Single spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Złym sygnałem będzie pęk kluczy w ręku przyjaciółki. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli niedawno gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć głośno pokazywać swoje uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Uważaj by pić więcej kawy, wbrew pozorom płyny czasami działają mocno na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Waga Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz małym modyfikacjom zamiarów. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 85. ... więcej i więcej »

Strzelec We wtorek rano dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedobrym sygnałem może okazać się zagubiony przedmiot w ręku członka rodziny. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Wodnik W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że spełnienie planów może okazać się opóźnione. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wodnika nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie siedź wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wędrówkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 15. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno środa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Neptuna że spełnienie zamiarów będzie nieco ułatwione. Pamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci trudy, które doznałeś w ostatnim czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka