horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 maja 2018 do dnia 13 maja 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W środę w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 15. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno środa.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w góry. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Pamiętaj aby do soboty wykonać wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. Słońce znajdzie się w takim położeniu do Neptuna że spełnienie postanowień będzie nieznacznie przyspieszone.

Dopilnuj by pić mniej alkoholu, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu oddziaływują bezpośrednio na Twoje zachowanie. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W nadchodzącym okresie postaraj się większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Barana narodzą się świeże idee finansowe. Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Byk W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Na weekend spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Bliźniąt narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed laptopem, lepiej idź na aktywną wędrówkę do parku. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Lew Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością piątek. W zbliżającym się okresie próbuj więcej godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Lwa pojawią się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Najbliższy czas w pracy Panny, okaże się porą podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień okaże się dla Panny wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Masz sporą nadzieję odszukać jeden, brakujący element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma w tym tygodniu słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Możesz spodziewać się trudnej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy czas w firmie Strzelca, okaże się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który systematycznie dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie czwartek. ... więcej i więcej »

Wodnik W środę w południe układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 15. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 27. Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to wspaniały czas na takie działania. Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Wolne kobiety spod znaku Wodnika w najbliższym okresie będą miały sposobność na odszukanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Choćby ostatnio trapiły Cię przeróżne przypadłości to teraz dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. W przyszłym okresie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Oczekuj zawodowej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz małą szansę odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

stopka