horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 maja 2017 do dnia 21 maja 2017

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wodnika nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie siedź wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wędrówkę po lesie.

W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje zawodowe. Ponieważ sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie rodziny.

Księżyc ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie planów może okazać się mocno opóźnione. O ile marzysz o własnej firmie, to jest na to idealny moment na wiążące postanowienia. Przyszły tydzień dla Wodnika to początek nowego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń.

Niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Barana pojawią się nowe idee finansowe. Przygotuj się starannie do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Byk Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Byk ma w tym tygodniu słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Znaki na niebie pokazują, że Bliźniętom teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. Masz teraz sposobność poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz też więzi z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce okres, żeby zacząć aktywnie pokazywać własne uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Lew Lwu szczególnie będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz nikłą nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany kawałek do pięknej mandali którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Panna Nie siedź do późna przed telewizorem, zamiast tego idź na szybką wędrówkę po parku. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 14. ... więcej i więcej »

Waga Wadze będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Merkury w koniunkcji wraz z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Skorpion Ten tydzień dla Skorpiona to początek nowego okresu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy i doświadczeń. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, aktualnie jest na to idealny moment na takowe decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Konstelacja Strzelca krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie bliskich. Dla Strzelca najbliższy czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Wiele znaczącym omenem okaże się roślina w kieszeni osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Wodnika nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się bardzo opóźnione. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znaki na niebie oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz dużym zmianom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to wspaniały czas na takie działania. Doświadczysz, że dzięki pomocy rodziców nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Wolne kobiety spod znaku Wodnika w najbliższym okresie będą miały sposobność na odszukanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wodnik ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Przygotuj się dobrze do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. W przyszłym okresie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

stopka