horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Saturn oznacza zwiększone szansę na sukces. Zmiany będą przebiegać w łagodnym tempie, jakby od lat na to czekały.

Nadchodzi dzień, by rozpocząć spokojniej wyrażać własne emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. O ile marzysz o stałym związku, aktualnie jest na to świetny moment na takie postanowienia. Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią cię zrozumieć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Ponieważ sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych pomocy.

Pluton, który przeważnie przynosi szczęście Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozgoryczenie. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić uczucia. Zwróć uwagę by pić nieco mniej herbaty, pamiętając że, napoje zasadniczo oddziaływują bezpośrednio na Twój organizm.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W niedzielę rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania na ten dzień. Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że wykonanie postanowień okaże się mocno utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy. Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Oczekuje na Wodnika teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zaangażować emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni odmów tej osobie. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

stopka