horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. Jeśli myślisz o stałym związku, obecnie jest na to doskonały okres na tego typu postanowienia.

Wodnik ma w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto.

Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Finansowo ten tydzień będzie czasem na zmiany. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie poniedziałek.

Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od innych szacunku. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. W niedzielę po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczuciowo najbliższe dni będą czasem dużych szans. Egzaltacja Marsa w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli myślisz o nowej pracy, to teraz jest to wspaniały moment na takowe działania. Przekonasz się, że przez wsparcie kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz liczyć na poprawę. Dzięki odpowiedniemu układowi Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Wodnik przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Dokładność i sumienność osób spod znaku Wodnika nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące propozycje zawodowe. Przekonasz się, że dzięki pomocy rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych pomocy. ...
więcej i więcej »

stopka