horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Uczysz się tak długo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć.

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne zadania o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Wodnik ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w środę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, da Wodnikowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Wodnik doświadczy, że przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Wodnik ma w tym tygodniu obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Nadchodzi okres, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno zapowiadanych zmian. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego idź na długą przechadzkę po lesie. Przygotuj się dobrze na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na koncert.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Wodnika to początek nowego etapu, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i informacji. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na ananasy, one mogą zapewnić ci sporo energii. Pewna koleżanka w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi odmów tej osobie. Złym omenem okaże się element biżuterii na zdjęciu u starego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 1. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli myślisz o stałym związku, to właśnie jest na to wspaniały etap na wiążące decyzje. Saturn w zestawieniu z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

stopka