horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi

W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły finansowe. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. Przekonasz się, że przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Zmieniasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Spotka Wodnika przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę po lesie.

Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na dobre i na złe. Ponieważ sami się cenimy nie oczekujmy od innych przykrości. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych.

Astrologiczne obliczenia mówią, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś ostatnim czasy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zaprzestań roztrząsać minione czasy, a doceń teraźniejszość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Gwiazdozbiór Wodnika chwilowo będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co wpłynie na sprawy zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Wodnik ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i dużym zmianom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem dawno oczekiwanych roszad. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Mars, który często dostarcza szczęście Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pozycja centralna Merkurego w znaku Wodnika która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da się odczuć pozytywnym wpływem. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć teraz uwagę na morele, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Wodnikowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka