horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Wagi

Już wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć.

Poczujesz, że przez wsparcie rodziców nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Tydzień sprzyja zakupom i dużym zmianom planów. Możesz spodziewać się zawodowej zmiany ze strony gościa z innego miasta.

Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Ważna kobieta w najbliższym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć więzi odmów jej.

okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje wycieczki. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Jowisz w kombinacji z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W najbliższym czasie czeka Cię długa wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Jeżeli niedawno gnębiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę rozważysz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby ostatnio dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Zaprzestań wspominać dawne dzieje, natomiast zauważ to co teraz, i dbaj o znajomości, bo już za parę dni mogą być przydatne. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zbliżający się tydzień, da Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę na czas ukończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie siedź do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na długą wycieczkę w teren. O ile fantazjujesz o własnej firmie, aktualnie jest na to idealny etap na wiążące postanowienia. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i małym zmianom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu spędzać w pracy. W myślach Wodnika pojawią się świeże pomysły finansowe. Za parę dni odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi jest fałszywa. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

stopka