horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. Przyszły tydzień dla Wodnika to start nowego okresu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń.

Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i ostrożnym zmianom planów. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 99.

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na kwestiach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor biały, obserwuj świat dookoła pod tym kątem.

Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć należy zaangażować uczucia. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Samotne osoby spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy codzienne. Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ułoży się w takim położeniu względem Neptuna że spełnienie postanowień może okazać się nieco przyspieszone. Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Saturn w koniunkcji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące zadania które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz dużą szansę odnaleźć jeden, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

stopka