horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty spotkania.

Księżyc ułoży się w takim położeniu do Jowisza że zrealizowanie planów może okazać się opóźnione. Egzaltacja Merkurego w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już teraz da o sobie znać mocnym oddziaływaniem. Wodnik ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem straconym. W środę rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym czasie. Nadchodzący tydzień dla Wodnika to start niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub informacji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnikowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz dużą nadzieję odnaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie. Gwiazdy mówią, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych zmian. Oczekuje na Wodnika przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić uczucia. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wenus, który systematycznie przynosi powodzenie Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak dobry, czeka Cię spore rozgoryczenie. Dopilnuj by pić nieco więcej piwa, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu działają mocno na Twoje ciało. Dla Wodnika najbliższy czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Wodnik ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w środę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie raczej czwartek. ...
więcej i więcej »

stopka