horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W niedzielę po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany o tej porze.

Masz teraz możliwość uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale też więzi z bliskimi. Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Wenus sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych.

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia docenione, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Wodnika pojawią się nowe idee zarobkowe. Rozmyślasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku.

Piątek to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Wenus że wykonanie planów może okazać się opóźnione. Zapamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem dużych szans. Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od innych przykrości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych zamierzeń, lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Materialnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz właśnie szansę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, lecz również więzi z przyjaciółmi. Pij mniej herbaty, wbrew pozorom płyny czasami wpływają efektywnie na Twój organizm. Wiele znaczącym omenem może być odblask światła w kieszeni umundurowanego człowieka. ...
więcej i więcej »

stopka