horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Jeśli marzysz o własnej firmie, to jest to doskonały etap na takowe decyzje.

Wzajemne wpływanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Piątek to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja ocena osób jest projekcją.

Przekonasz się, że dzięki wsparciu najbliższych nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor żółty, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na wypoczynek.

Nie spędzaj czasu godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na długą wycieczkę po lesie. Konstelacja Wodnika nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie bliskich. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Sobota to odpowiedni czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Jowisz w układzie z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o układy, ponieważ niebawem mogą się przydać. Spodziewaj się towarzyskiej niespodzianki od gościa z innego miasta. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz właśnie możliwość wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, lecz również układy z przyjaciółmi. Oczekuje na Wodnika teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby Wszystko pojąć powinno się odrzucić uczucia. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty zawodowe. ...
więcej i więcej »

stopka