horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. Gwiazdozbiór Wodnika chwilowo będzie w rzadkim układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy intymne.

Wkrótce czeka Cię duchowa wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest niepoprawna. Wodnik ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Pozycja centralna Jowisza w znaku Wodnika która jakiś czas temu miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem.

Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest na to idealny etap na tego typu decyzje. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie być może środa. Dla Wodnika nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać.

We wtorek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zanotuj sobie by do czwartku wykonać wszelkie znaczące formalności. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn, który częstokroć przynosi powodzenie Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . W najbliższym czasie przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Mars sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Nie przesiaduj do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę nad wodę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. We wtorek w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Nadchodzący czas w firmie Wodnika, okaże się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wodnika wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka