horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Strzelca

W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 45. W najbliższych dniach naucz się rozsądnie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń.

Wodnik ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Pozytywnym sygnałem okaże się roślina w samochodzie starego człowieka. Masz sporą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja praca.

Jeśli marzysz o własnym biznesie, to teraz jest to idealny okres na takowe działania. Znaki na niebie pokazują, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy. tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty wycieczki.

Uważaj by pić umiarkowane ilości herbaty, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu wpływają niematerialnie na Twoje zachowanie. Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszedł dzień, by zacząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Single spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Złym sygnałem będzie pęk kluczy w ręku przyjaciółki. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Jeżeli niedawno gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć głośno pokazywać swoje uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Lew Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na emocje. W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Uważaj by pić więcej kawy, wbrew pozorom płyny czasami działają mocno na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Waga Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz małym modyfikacjom zamiarów. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 85. ... więcej i więcej »

Strzelec We wtorek rano dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten dzień. Plany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedobrym sygnałem może okazać się zagubiony przedmiot w ręku członka rodziny. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Wodnik W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Ryby Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że spełnienie planów może okazać się opóźnione. W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Gwiazdy oznajmiają, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Saturn, który często przynosi powodzenie Wodnikowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże niepowodzenie. W tym tygodniu postaraj się sprawiedliwie rozdzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych. O ile marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to znakomity etap na takie decyzje. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być początkiem dawno zapowiadanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący tydzień dla Wodnika to początek nowego okresu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i doświadczeń. Jowisz w układzie z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Egzaltacja Urana w znaku Wodnika która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka