horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. W zbliżającym się okresie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na odpoczynek.

Poczujesz, iż dzięki wsparciu najbliższych nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Pluton, który zazwyczaj przynosi pomyślność Wodnikowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie niepowodzenie. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Przestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast dostrzeż przyszłość, oraz pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W tym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Nie siedź godzinami przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na szybką przechadzkę po parku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie szansę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, ale również układy z bliskimi. We wtorek w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym dniu. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyszły tydzień dla Wodnika to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. Wspólne oddziaływanie na Wodnika planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin przebywać z dzieckiem. W myślach Wodnika narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Wodnika nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na życie intymne. Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj tego tygodnia skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Ten tydzień dla Wodnika to początek nowego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. Zmiana położenia Merkurego w znaku Wodnika która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym wpływem. ...
więcej i więcej »

stopka