horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. O Wodniku, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości.

Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Nie oczekuj ciekawej niespodzianki od gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz również układy z bliskimi.

W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość godzin przebywać w pracy. W myślach Wodnika narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Ważna osoba w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej relacji towrzyskiej pomóż jej.

Jeżeli niedawno gnębiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . O ile fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to świetny okres na wiążące działania. Już wkrótce przydarzy Ci się długa wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi jest słuszna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. O Wodniku, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Wkrótce narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W poniedziałek wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany o tej porze. Wodnikowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Już niedługo zaistnieje w Tobie wizja przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka