horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. Jeżeli niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia .

Znaki na niebie pokazują, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie dawnych znajomych. Zakończ analizować minione czasy, natomiast zauważ to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo niebawem mogą być pomocne. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza.

Słońce znajdzie się w takim położeniu do Merkurego że spełnienie postanowień może okazać się mocno ułatwione. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet.

Oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom zamiarów. Ważna osoba w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć tej relacji towrzyskiej pomóż jej.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą do kina. Wodnikowi przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Pluton, który częstokroć przynosi pomyślność Wodnikowi, w zbliżającym się czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Gwiazdy mówią, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. Znajoma osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć przyjaźni pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj by do czwartku załatwiać wszelkie istotne kwestie. Los być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, które doznałeś w ostatnim czasie. Ważna persona w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż tej osobie. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo wiele incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Jeżeli ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ...
więcej i więcej »

stopka