horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. Samotne osoby spod znaku Wodnika w najbliższym okresie będą miały sposobność na spotkanie partnera na długie lata.

Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz jedyną szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz też układy z bliskimi. Masz dużą szansę zobaczyć pojedynczy, poszukiwany kawałek do pięknej układanki którą jest twoja rodzina.

Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Dla Wodnika nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy.

Pozycja centralna Neptuna w znaku Wodnika która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym oddziaływaniem. Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza nadchodzący tydzień, da Wodnikowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Wodnik poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Pewna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Dopilnuj by pić mniej soków, to zadziwiające, ale płyny w pewnym stopniu działają w znacznym stopniu na Twoje ciało. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 15. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wydarzenia będą dziać się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dla Wodnika nadchodzący czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ...
więcej i więcej »

stopka