horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Mars nie sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz dużym modyfikacjom celów. Pozytywnym sygnałem stanie się odblask światła na stole u przyjaciółki. Choćby niedawno dosięgły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy.

Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Spotka Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko pojąć powinno się zaangażować uczucia.

Poczujesz, iż przez wsparcie koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Nadchodzący czas w firmie Wodnika, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dokładnie. Najbliższy czas okaże się dla Wodnika wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz uwagę na jabłka, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Egzaltacja Saturna w znaku Wodnika która niedawno się wydarzyła już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Przyszedł czas, by zacząć wyrażać własne przekonania. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odnalezienie partnera na dobre i na złe. Uczysz się tak długo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, ale także znajomości z bliskimi. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Wodnikowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka