horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby

Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. zbliżającym się czasie okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje podróży.

Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Jowisz i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Samotne osoby spod znaku Wodnika w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na dobre i na złe. Masz pewną szansę znaleźć istotny, brakujący element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie.

Gwiazdy oznajmiają, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Wiele znaczącym sygnałem stanie się roślina w mieszkaniu osoby, której nie lubisz. Jeśli sami się szanujemy spodziewajmy się od innych szacunku. Konstelacja Wodnika nadal będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na sprawy bliskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. Wenus, który przeważnie przynosi dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Gwiazdy mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i dużym zmianom celów. Znajoma postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. nadchodzącym okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiele znaczącym sygnałem okaże się pęk kluczy na zdjęciu u dziecka. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin przebywać w domu. W myślach Wodnika narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący czas w pracy Wodnika, stanie się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Wenus, który systematycznie dostarcza szczęście Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na spore niepowodzenie. Autorytatywna koleżanka w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

stopka