horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby

Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Masz dużą nadzieję odszukać jeden, poszukiwany element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie.

Słońce nie sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Dla Wodnika najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Saturn, który częstokroć dostarcza pomyślność Wodnikowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie.

Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz dużym modyfikacjom zamiarów. Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od innych szacunku. Wodnikowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody.

Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Masz jedyną szansę podreperować nie tylko swoje wnętrze, ale też kontakty z bliskimi. Ważnym sygnałem będzie portfel w torbie osoby, którą lubisz.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zwiększone szansę na porażkę. Wodnikowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Układy konstelacji oznajmiają, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. W najbliższym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje podróży. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, toteż zwróć szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W bieżącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na sport. O ile fantazjujesz o kupnie domu, to teraz jest to świetny etap na takie działania. W środę znajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Słońce ustawi się w takim układzie do Saturna że wykonanie postanowień okaże się bardzo opóźnione. Pozytywnym znakiem będzie pęk kluczy w ręku znajomego. ...
więcej i więcej »

stopka