horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby

Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. Samotne osoby spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odszukanie partnera na dobre i na złe.

Wzajemne oddziaływanie na Wodnika planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, aktualnie jest na to genialny moment na wiążące decyzje. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek.

Najbliższy czas w firmie Wodnika, stanie się czasem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Ponieważ sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz także kontakty z bliskimi. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być źródłem z dawna zapowiadanych roszad. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najbliższy tydzień w pracy Wodnika, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Tydzień sprzyja zakupom i dużym zmianom planów. Skończ przywoływać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

stopka