horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

Merkury w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Neptun pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich.

Wodnik ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Wodnik poczuje, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Zanotuj sobie by do piątku zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach .

Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Znaki na niebie oznajmiają, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu majątku. Już niedługo narodzi się w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe znajomości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się tygodniu staraj się większość czasu przebywać w pracy. W myślach Wodnika narodzą się świeże idee zarobkowe. Niedługo zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. Zaprzestań przywoływać to co było, a zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o znajomości, gdyż niedługo mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie poniedziałek. Pamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące rzeczy. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. W weekend postaraj się uczciwie dzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Pluton pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Przyszedł czas, by rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Wodnika nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno oczekiwanych roszad. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty wycieczki. Masz minimalną szansę znaleźć istotny, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. ...
więcej i więcej »

stopka