horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Ryby

W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy.

Zapamiętaj aby do niedzieli wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które doznałeś ostatnim czasy. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody.

Wodnikowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Zakończ analizować to co było, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o przyjaźnie, gdyż niebawem mogą się przydać. Wiele znaczącym znakiem okaże się pęk kluczy na stole u znajomego.

Masz małą nadzieję znaleźć jeden, brakujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie raczej czwartek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Masz małą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. Sobota to odpowiedni czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Mars, który zazwyczaj przynosi szczęście Wodnikowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Zanotuj sobie by do soboty zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwróć uwagę by pić nieco więcej alkoholu, pamiętając że, płyny zasadniczo działają w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Wodnika pojawią się nowe koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconym. Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości. W tym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. ...
więcej i więcej »

stopka