horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka

Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. Układy konstelacji pokazują, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. Pamiętaj by do niedzieli wykonać wszelkie istotne formalności. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci straty, które doznałeś w poprzednim tygodniu.

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny ponieważ sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Finansowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Konstelacja Wodnika krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Uranem co wpłynie na sprawy codzienne. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Złym sygnałem będzie drobna moneta na zdjęciu u przyjaciółki.

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom celów. Zapamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Uczysz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ważna osoba w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości odmów jej. Ten tydzień dla Wodnika to zaczątek nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. Wolne kobiety spod znaku Wodnika w najbliższym okresie będą miały sposobność na odszukanie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W przyszłym tygodniu nie jest wskazane wykonywanie dużych projektów, lepiej przeznaczyć wolny termin na podróże. Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a zauważ teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, bo już za parę dni mogą być przydatne. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staraj się pić inne ilości herbaty, wbrew przekonaniom płyny czasami działają efektywnie na Twoją aurę. Przekonasz się, iż przez pomoc najbliższych nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz właśnie sposobność wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, ale także kontakty z bliskimi. Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

stopka