horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka

Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Mars nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Uważaj by pić nieco mniej wina, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje samopoczucie.

Pozycja centralna Wenus w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym wpływem. Ważnym sygnałem będzie element biżuterii w szufladzie przyjaciółki. Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć.

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Nadszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Gwiazdy oznajmiają, że Wodnikowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Wodnikowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 94.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wolne kobiety spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na dobre i na złe. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Wenus, który często dostarcza powodzenie Wodnikowi, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Przestań rozgrzebywać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, gdyż lada dzień mogą się przydać. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na podróże. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Finansowo ten tydzień będzie okresem na zmiany. W piątek po południu układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

stopka