horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka

W najbliższym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wyjazdu. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia .

Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 49. W nadchodzącym tygodniu postaraj się większość czasu przebywać z dzieckiem. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. W weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń.

Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Masz niepowtarzalną możliwość poprawić nie tylko własne samopoczucie, ale także kontakty z bliskimi. Mars, który częstokroć przynosi szczęście Wodnikowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na spore rozczarowanie.

Księżyc znajdzie się w takim układzie do Marsa że wykonanie zamiarów może okazać się mocno przyspieszone. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. Pamiętaj by do czwartku pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Opatrzność być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami działają znacząco na Twoje samopoczucie. Egzaltacja Wenus w znaku Wodnika która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zastanawiasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 86. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej godzin przesiadywać w domu. W myślach Wodnika narodzą się świeże pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Cię przeróżne przypadłości to teraz dzięki ingerencji znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz małą szansę zobaczyć pojedynczy, poszukiwany element do pięknej układanki którą jest twoje życie. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. ...
więcej i więcej »

stopka