horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka

Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem z dawna spodziewanych roszad. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w góry. Wodnikowi umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości mleka, to zadziwiające, ale napoje czasami działają znacząco na Twoją aurę. Słońce ułoży się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie postanowień okaże się utrudnione. W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Zapamiętaj aby do niedzieli wykonać wszelkie znaczące rzeczy. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, które doznałeś w ostatnim czasie. Już wkrótce będzie miała miejsce duchowa wyprawa, podczas której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie fałszywa. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej wtorek. Oczekuje na Wodnika teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dlatego, że sami się nie szanujemy oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom zamiarów. Jeżeli ostatnio gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wolne kobiety spod znaku Wodnika w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na poziomki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, brakujący element do pięknej mozaiki którą stanowi twój własny świat. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższych dniach postaraj się rozmyślnie podzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Masz niepowtarzalną perspektywę podreperować nie tylko własne nastawienie, ale także kontakty z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Marsa że spełnienie zamiarów okaże się mocno przyspieszone. W środę w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania w tym dniu. Przyszły tydzień dla Wodnika to start jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. ...
więcej i więcej »

stopka