horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Raka

Wolne kobiety spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość godzin przebywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. Doświadczysz, iż przez pomoc rodziców nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia.

Masz pewną szansę znaleźć istotny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie. W przyszłym okresie nie polecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na podróże. Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od innych szacunku.

Zapamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę nad wodę. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę.

Wenus, który często przynosi dobrą passę Wodnikowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Wiarygodna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż jej. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli ostatnio dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Nadejdzie wkrótce dzień, by rozpocząć pokazywać swoje uczucia. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już wkrótce czeka Cię fizyczna podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka ludzi będzie słuszna. Zaprzestań przywoływać minione czasy, natomiast doceń teraźniejszość, oraz dbaj o układy, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Spotka Wodnika teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo pojąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Możesz spodziewać się towarzyskiej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Masz jedyną perspektywę podreperować nie tylko swoje wnętrze, lecz również znajomości z bliskimi. Najbliższy tydzień w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Wodnika wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje podróży. W nadchodzącym okresie staraj się większość godzin spędzać w pracy. W głowie Wodnika narodzą się świeże pomysły finansowe. Wzajemne oddziaływanie na Wodnika planety Mars i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

stopka