horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Poczujesz, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko pojąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. Dla Wodnika najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Egzaltacja Urana w znaku Wodnika która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym oddziaływaniem.

Wenus, który systematycznie dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie niepowodzenie. Działasz tak nietypowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. Zwróć uwagę by pić inne ilości soków, pamiętając że, płyny od czasu do czasu mają wpływ mocno na Twój spokój wewnętrzny.

Gwiazdozbiór Wodnika chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na życie intymne. Tydzień w pracy Wodnika, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz dużym zmianom planów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najlepsza liczba na ten tydzień to 5. Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące rzeczy. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Masz jedyną możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też układy z rodziną. W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin przebywać w domu. W myślach Wodnika pojawią się świeże pomysły zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce odbędzie się duchowa wyprawa, na której pojmiesz, że Twoja ocena przyjaciół jest nieprawdziwa. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Urana że wykonanie postanowień okaże się bardzo przyspieszone. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Egzaltacja Neptuna w znaku Wodnika która niedawno miała miejsce już teraz da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka