horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny

W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Masz jedyną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz także więzi z bliskimi. Przyszły tydzień dla Wodnika to start niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń.

Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. W przyszłym tygodniu czeka Cię fizyczna wyprawa, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka ludzi będzie słuszna. okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje podróży.

Gwiazdozbiór Wodnika nadal będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na życie intymne. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Oczekuje na Wodnika głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć ogarnąć należy oddalić dotychczasowe przekonania.

Dopilnuj by pić rozsądne ilości mleka, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W zbliżającym się okresie postaraj się więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Wodnika narodzą się świeże koncepcje zarobkowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Księżyc znajdzie się w takim układzie do Saturna że spełnienie planów będzie opóźnione. Dla Wodnika ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Zwróć uwagę by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Wodnik doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 57. Ważnym sygnałem będzie drobna moneta na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Znajoma persona w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Plany będą dziać się w powolnym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 12. ...
więcej i więcej »

stopka