horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny

Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. Czeka na Wodnika głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć należy odrzucić uczucia.

Nie siedź godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę w teren. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Zwróć uwagę z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty.

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Przyszły tydzień dla Wodnika to start nowego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. O ile marzysz o stałym związku, obecnie jest na to idealny moment na tego typu działania.

Pozycja centralna Marsa w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już teraz da o sobie znać słabym działaniem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie wtorek. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 95. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przekonasz się, że dzięki wsparciu układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od lat na to czekały. Nie oczekuj trudnej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W weekend naucz się rozsądnie dzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co wpłynie na życie intymne. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na koncert. ...
więcej i więcej »

stopka