horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny

Ponieważ sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Zaprzestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. W niedzielę rano szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany o tej porze.

Wodnik ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Niebawem odbędzie się duchowa wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja krytyka przyjaciół będzie słuszna. Przekonasz się, że dzięki wsparciu koleżanek nie ma spraw niemożliwych do załatwienia.

Gwiazdozbiór Wodnika chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. Piątek to odpowiedni okres do samotnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem dużych szans.

Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. Saturn w zestawieniu z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. Nie oczekuj ciekawej wizyty gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ten tydzień dla Wodnika to początek unikalnego rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Zastanawiasz się tak szybko, że inni nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości odmów jej. Niebawem będzie miała miejsce ważna wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja opinia ludzi będzie słuszna. ...
więcej i więcej »

stopka