horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Panny

W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe znajomości. Nie siedź zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę w góry. Gwiazdy oznajmiają, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego.

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Wiele znaczącym sygnałem okaże się portfel w torbie starego człowieka. Plany będą dziać się w powolnym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały.

Pozycja centralna Jowisza w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już teraz da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. W piątek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym dniu. Gwiazdozbiór Wodnika chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Saturnem co wpłynie na sprawy rodziny.

Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień będzie nieznacznie utrudnione. Saturn w koniunkcji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od innych szacunku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom celów. Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Złym omenem może okazać się odblask światła w ręku dziecka. Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Nie przesiaduj godzinami przed laptopem, lepiej idź na długą wycieczkę po parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niedługo awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty spotkania. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Wodnik przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus, który przeważnie dostarcza szczęście Wodnikowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak szczodry, bądź gotowy spore rozczarowanie. Jeśli myślisz o kupnie domu, to teraz jest to świetny czas na takowe wyzwania. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka