horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa

Wkrótce przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. Materialnie nadchodzące dni będą okresem dużych szans.

Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Pluton, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. O ile marzysz o stałym związku, to teraz jest na to idealny moment na takie wyzwania.

Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz ostrożnym modyfikacjom celów. W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie być może piątek.

Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor zielony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się ważna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia przyjaciół będzie fałszywa. Wiele znaczącym omenem może okazać się szklanka wina na zdjęciu u członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wodnikowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Wodnika krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie przyjaciół. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz minimalną szansę odszukać pewien, poszukiwany element do delikatnej układanki którą jest twoja rodzina. Nadszedł dzień, by zacząć inaczej wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Ci smutki, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin przesiadywać w pracy. W myślach Wodnika narodzą się nowe idee finansowe. W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa podróż, na której zrozumiesz, że Twoja ocena niektórych osób jest fałszywa. Tydzień w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy tydzień okaże się dla Wodnika wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka