horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa

Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się źródłem od dawna zapowiadanych zmian.

Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Wodnikowi słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na zawsze.

Zmieniasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Sobota to dobry czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 25. W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na nowe przygody. Masz minimalną szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Masz obecnie sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz również relacje z bliskimi. Wodnik ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę chociaż raz odszukaj ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz jedyną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz też układy z rodziną. Dopilnuj by pić więcej alkoholu, to zadziwiające, ale napoje zasadniczo działają znacząco na Twoje zachowanie. Masz dużą nadzieję zobaczyć jeden, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych powinieneś spodziewać się poprawy. Dlatego, że sami się cenimy oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Spotka Wodnika teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej wybierz się na długą wycieczkę nad wodę. Dobrym sygnałem okaże się roślina w dłoni znajomego. Układy konstelacji mówią, że Wodnikowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

stopka