horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa

Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. Przyszły tydzień dla Wodnika to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń.

Wydarzenia będą dziać się w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Najbliższy tydzień w pracy Wodnika, okaże się okresem podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wodnika bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Znajoma postać w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić znajomości odmów jej.

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy.

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Marsa że wykonanie planów będzie mocno ułatwione. W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje podróży.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Egzaltacja Saturna w znaku Wodnika która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem. Wiarygodna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Spotka Wodnika głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się odrzucić emocje. Pluton nie sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli marzysz o własnej firmie, to jest to doskonały moment na takie działania. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Ten tydzień dla Wodnika to zaczątek niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zacznij zauważać z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Zaprzestań roztrząsać przeszłość, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, gdyż już za parę dni mogą być pomocne. Przychodzi czas, by rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ...
więcej i więcej »

stopka