horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa

okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Niedługo narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości.

Wodnik ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Ważna koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić tej więzi odmów tej osobie. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Marsa że zrealizowanie planów okaże się bardzo przyspieszone.

Mars, który przeważnie dostarcza szczęście Wodnikowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem dużych szans.

Wkrótce narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Zmiana położenia Neptuna w znaku Wodnika która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje zasadniczo wpływają bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jowisz, który przeważnie przynosi szczęście Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak dobry, czeka Cię spore niepowodzenie. Działasz tak szybko, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Mars, który przeważnie dostarcza powodzenie Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Pozycja centralna Jowisza w znaku Wodnika która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Tydzień w firmie Wodnika, stanie się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Wodnika bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przesiadywać w domu. W głowie Wodnika narodzą się świeże idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Choćby ostatnio dosięgły Cię różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty wyjazdu. Przyszły tydzień dla Wodnika to start jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości lub informacji. ...
więcej i więcej »

stopka