horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Lwa

Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Doświadczysz, że przez pomoc najbliższych nie ma spraw niemożliwych do spełnienia.

Nadchodzący tydzień dla Wodnika to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. Dopilnuj by pić nieco mniej wina, pamiętając że, płyny od czasu do czasu mają wpływ znacząco na Twoje przepływy energetyczne. W środę znajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Sobota to właściwy termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. Wodnik ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym modyfikacjom planów. Wolne kobiety spod znaku Wodnika w najbliższym czasie będą miały szansę na odnalezienie partnera na całe życie. Już wkrótce czeka Cię krótka podróż, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi będzie słuszna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Wodniku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką wycieczkę po parku. Saturn w kombinacji z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Piątek to odpowiedni okres do samotnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Wodnika nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. W czwartek wieczorem dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wodnik ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Staraj się pić rozsądne ilości alkoholu, pamiętaj że, napoje czasami działają w niewielkim stopniu na Twoje przepływy energetyczne. ...
więcej i więcej »

stopka