horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Wodnikowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka ludzi jest projekcją. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa.

Saturn nie pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Pamiętaj by do niedzieli pozałatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w ostatnim czasie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Konstelacja Wodnika nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną z dawna zapowiadanych roszad. Spróbuj tego tygodnia skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszedł dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać własne myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Dla Wodnika ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Konstelacja Wodnika ciągle będzie w ciekawym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Finansowo nadchodzące dni będą czasem na zmiany. Przychodzi dzień, by rozpocząć uzewnętrzniać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z innego miasta. Zapamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się początkiem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Wiarygodna koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów tej osobie. Masz teraz możliwość wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też relacje z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

stopka