horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na porzeczki, one mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych.

Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno piątek. Na weekend postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. Wiarygodna kobieta w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni odmów jej.

Saturn pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy.

Choćby ostatnio trapiły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Wodnik ma na początku tego tygodnia obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Skończ rozpamiętywać dawne dzieje, a dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być przydatne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę do parku. W weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Masz właśnie możliwość podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Waga Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Pozytywnym omenem może być stara książka na zdjęciu u przyjaciela. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Wenus, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. nadchodzącym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znajoma osoba w najbliższym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów tej osobie. Zapamiętaj by do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Doświadczysz, że dzięki wsparciu układu planet nie ma spraw niemożliwych do zrealizowania. Piątek to dobry czas do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. Najbliższy tydzień w firmie Wodnika, okaże się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dobrze.Tydzień będzie dla Wodnika bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Wodnikowi wiele atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Wodnik doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. W nadchodzącym okresie próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Wodnika pojawią się nowe idee finansowe. Piątek to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, na której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób jest nieprawdziwa. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Już niedługo zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka