horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń.

Staraj się pić inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje przepływy energetyczne. W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na rekreację. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Niedługo pojawi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe przygody. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna nadchodzący tydzień, da Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Wodnik poczuje, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. W środę nieznajomy pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Piątek to dobry termin do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Konstelacja Barana ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Byk Dobrym omenem będzie odblask światła w samochodzie członka rodziny. Gwiazdy mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem na zmiany. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a doceń teraźniejszość, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Rak Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Lew Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Panna Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Konstelacja Wagi ciągle będzie w ciekawym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Skorpion Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Oczekuje na Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy oddalić emocje. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Plany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przebywać w domu. W umyśle Wodnika pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ważnym sygnałem stanie się szklany przedmiot w dłoni przyjaciółki. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych możesz liczyć na poprawę. Przekonasz się, że przez pomoc układu planet nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz sporą szansę znaleźć istotny, pasujący element do ciekawej układanki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać na siłowni. W umyśle Wodnika narodzą się świeże koncepcje finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Znaki na niebie mówią, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością wtorek. Wodnik ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niedługo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje wycieczki. Wodnik ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Dopilnuj by pić inne ilości alkoholu, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu działają w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

stopka