horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów osobistych.

Wodnikowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Wodnika zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Wodnikowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody.

Gwiazdy pokazują, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią ci pomóc.

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż jej. Nie oczekuj miłej niespodzianki od gościa z innego miasta.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wkrótce odbędzie się długa podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest niesprawiedliwa. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym. ... więcej i więcej »

Byk W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. W środę znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomidory, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom zamiarów. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Saturna że wykonanie planów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Lew Wspólne oddziaływanie na siebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Za parę dni odbędzie się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka przyjaciół jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji mówią, że Pannie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Sobota to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Strzelec Słońce ustawi się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się ułatwione. Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz małą nadzieję odnaleźć pojedynczy, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ energii. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz małą nadzieję znaleźć ważny, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twój własny świat. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Masz małą szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. Wodnikowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużo więcej godzin spędzać w domu. W głowie Wodnika narodzą się świeże idee finansowe. Merkury w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. W niedzielę po południu szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Wodnika to początek nowego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub doświadczeń. Zmiana położenia Saturna w znaku Wodnika która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Nie przesiaduj całymi dniami przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką przechadzkę do parku. ...
więcej i więcej »

stopka