horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Spotka Wodnika teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć powinno się oddalić emocje.

Zwróć uwagę by pić inne ilości piwa, pamiętając że, płyny czasami oddziaływują znacząco na Twoje samopoczucie. Nie siedź do późna przed komputerem, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę do lasu. Wodnikowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia.

Wzajemne działanie na siebie planety Jowisz i Merkury oznacza zwiększone szansę na sukces. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Plany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od lat do tego się przymierzały.

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz sporą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień okaże się ułatwione. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w najbliższym tygodniu będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Sobota to dobry okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest to wspaniały moment na takowe działania. Skończ przywoływać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Rak Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Rak ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Panna Gwiazdy oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Panny nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Waga Single spod znaku Wagi w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 85. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, pamiętaj że, napoje czasami oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny okres na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na długą przechadzkę do parku. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Wodnikowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Ryby Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj teraz uwagę na mandarynki, te owoce mogą pozbawić Cię sił witalnych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Ryby wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie możliwość wzmocnić nie tylko swoje nastawienie, lecz również więzi z przyjaciółmi. O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. nadchodzącym okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje zawodowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Zaprzestań rozgrzebywać to co było, a zauważ teraźniejszość, i dbaj o układy, gdyż niedługo mogą być pomocne. Dla Wodnika nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie na pewno poniedziałek. Spodziewaj się przyjemnej przygody ze strony znajomego z zagranicy. Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Wodnik przekona się, że z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas zakończyć swojecele. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. ...
więcej i więcej »

stopka