horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Wodnik Twoja brakująca połóweczka Byka

Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Wodnikowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody.

Tydzień w firmie Wodnika, stanie się okresem podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Wodnika wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. W środę wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień.

Wodnikowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że zrealizowanie postanowień okaże się przyspieszone. W środę nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej godzin przesiadywać w pracy. W głowie Wodnika pojawią się świeże koncepcje finansowe. Nadszedł okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne działanie na Barana planety Jowisz oraz Merkury zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Saturn w układzie z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały moment na tego typu wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać w domu. W umyśle Bliźniąt narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Bliźniętom nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Rak Wzajemne wpływanie na Raka planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. W piątek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Lew Ważnym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u przyjaciółki. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Lwu dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Waga Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. Ten tydzień dla Wagi to początek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. ... więcej i więcej »

Strzelec Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o przyjaźnie, bo lada dzień mogą być użyteczne. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby chociaż cześć ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Przyszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać własne myśli. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym sygnałem będzie stara książka w torbie członka rodziny. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Single spod znaku Wodnika w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na całe życie. Dokładność i sumienność osób spod znaku Wodnika zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem z dawna oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty podróży. Nie oczekuj miłej niespodzianki od gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Mars, który przeważnie przynosi szczęście Wodnikowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże niepowodzenie. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wodnik ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to wspaniały czas na tego typu działania. W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

stopka